Tutaj jesteś

Dekoracje na urodziny dziecka – na jakie gadżety warto postawić?

17 grudnia 2020 Dekoracje

Bez względu na to, czy rodzice organizują urodziny swoim pociechom w lokalu, w domu czy w ogrodzie, ważna jest odpowiednia odprawa. W Polsce istnieje nawet wiele firm zajmujących się profesjonalnie dekorowaniem przyjęć urodzinowych dzieci, z których ofert warto skorzystać, gdy chce się stworzyć naprawdę wyjątkowe przyjęcie. Wielu rodziców (szczególnie mamy) uwielbiają same zadbać o dekoracje na urodziny dziecka. Na co więc warto postawić? Jakich gadżetów nie może zabraknąć na takim przyjęciu? Poniżej kilka sprawdzonych wskazówek.

Dekoracje w określonym stylu

Dzieci mają określone zainteresowania i upodobania. Chłopcy często uwielbiają sportowe samochody, dinozaury, planety kosmiczne oraz bajki, gdzie głównymi bohaterami są zwierzęta. Dziewczynki z kolei, od najmłodszych lat kochają wróżki, nosorożce, misie, lalki oraz księżniczki. To wszystko bowiem ma ogromne znaczenie, gdy rodzic chce zorganizować przyjęcie w określonym stylu i klimacie. Jeszcze przed zakupem określonych gadżetów dobrze jest zastanowić się, jakie postacie i kolory będą stanowiły motyw przewodni na urodzinach naszych pociech.

Praktyczne dekoracje na urodziny dziecka

Zakupy warto zacząć od praktycznych dekoracji. Na każdych urodzinach nie może bowiem zabraknąć kolorowych, papierowych talerzy i kubeczków, bajkowych słomek, efektownych, smakowitych ciasteczek na stole ze słodkościami, oryginalnych pater i miseczek na słodkie i słone przekąski oraz zabawek, które umilą czas dzieciom podczas urodzin. Dmuchane trampoliny, baseny z kulkami, tablice do rysowania, czy stoliki wodne bardzo często pojawiają się na przyjęciach dziecięcych. Dobrze jest, gdy to wszystko jest w określonym kolorze lub, gdy na nich znajdują się ulubione postaci z bajek dzieci czy też inne motywy, którymi maluch aktualnie się interesuje.

Gadżety, których nie może zabraknąć na każdych urodzinach

Rodzice chcą zrobić wszystko, by dzień urodzin dla ich pociech był dniem niezapomnianym. Dlatego też, bardzo modne jest obecnie dekorowanie przyjęć urodzinowych wielkimi, balonami z helem, które mogą mieć rozmaite kształty. Obowiązkowo, musi na urodzinach znaleźć się balon z cyfrą wskazująca ile lat kończy dziecko. Warto także postawić na balony w kształcie ulubionych zwierząt lub postaci z bajek dzieci. Balony księżniczki, sarenki, koziorożce o różnej wielkości bez problemu można znaleźć w każdym sklepie. Nie można zapomnieć również o torcie. Tort musi być także dopasowany do ogólnej aranżacji imprezy. Na nim koniecznie powinno znajdować się imię dziecka oraz ulubiony bohater z kreskówki.

Donice stalowe

Redakcja centrum-dekoracyjne.pl

Cieszymy się, że możemy być inspiracją dla Twojego wnętrza!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

pralnia w domu

Budowa domu

15 lipca 2021

Jesteś zainteresowany reklamą?